Przejdź do treści

Konkurs plastyczny pod hasłem „Tytoń a zdrowe płuca” zakończony

Konkurs plastyczny pod hasłem „Tytoń a zdrowe płuca” zakończony

Konkurs plastyczny pod hasłem „Tytoń a zdrowe płuca”, organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Garwolinie, adresowany był do dzieci z przedszkoli oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.
Zadaniem dzieci było plakatowe wskazanie korzyści zdrowotnych dla organizmu człowieka, będących efektem zdrowego trybu życia, bez wdychania dymu tytoniowego.

Do konkursu wpłynęło 11 prac plastycznych:

  • z 7 przedszkoli (Publiczne Przedszkole nr 1 „Bajka” w Garwolinie, Publiczne Przedszkole „Bajkowa Kraina” w Sulbinach, Publiczne Przedszkole „Leśny Zakątek” w Łaskarzewie, Publiczne Przedszkole nr 2 „Akademia Pana Kleksa” w Garwolinie, ul. Aleja Legionów 7, Niepubliczne Przedszkole „Juniorek” w Garwolinie, Publiczne Przedszkole Nr 6 „Mały Europejczyk”, Publiczne Przedszkole „Leśne Skrzaty” w Michałówce;
  • z 4 szkół podstawowych (Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabieńcu, Szkoła Podstawowa w Rębkowie, Szkoła Podstawowa im. R. Traugutta w Żelechowie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie.

Komisja konkursowa, w składzie: przewodnicząca - Dorota Brojek - Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Garwolinie oraz członkowie - Danuta Kalinowska - Aspirant w Zespole ds. Profilaktyki, Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, Marek Banaszek - plastyk z Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Joanna Majczyna - St. asystent w Sekcji Higieny Dzieci i Młodzieży i Renata Liszewska - St. asystent w Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Garwolinie, wyłoniła następujących laureatów:

  • I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie;
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Żelechowie;
  • III miejsce - Publiczne Przedszkole „Leśne Skrzaty” w Michałówce.

Wyróżnienie - Niepubliczne Przedszkole „Juniorek” w Garwolinie
Wyróżnienie - Publiczne Przedszkole Nr 6 „Mały Europejczyk” w Garwolinie.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za wykonanie ciekawych tematycznie i plastycznie prac, które wyeksponowane są na wystawie, znajdującej się w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Garwolinie. Zapraszamy na wystawę do końca sierpnia 2019 r.

Laureaci, czyli zwycięskie placówki oświatowe otrzymują nagrody, a wszyscy pamiątkowe dyplomy i podziękowania, po które zapraszamy do Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia w PSSE w Garwolinie.


Wróć