Przejdź do treści

Konkurs plastyczny pt. „Włącz myślenie! - a wakacje będą bezpieczne” - rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny pt. „Włącz myślenie! - a wakacje będą bezpieczne” - rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny pt. „Włącz myślenie! - a wakacje będą bezpieczne”, który był przeprowadzony w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2019”, został rozstrzygnięty.

Zadaniem uczestników było przedstawienie w pracy plastycznej sytuacji niebezpiecznych dla zdrowia i życia dziecka w czasie korzystania z różnych form letniego wypoczynku oraz wskazanie prawidłowych zachowań, jakich należy przestrzegać na turnusach letniego wypoczynku, jak też w środowisku domowym.

Swoje prace do konkursu nadesłali uczestnicy letniego wypoczynku z Gminnego Ośrodka Kultury w Wildze oraz z Przystani przy Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Rębkowie i z Przystani przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie.

Na posiedzeniu w dniu 27 września 2019 r. komisja konkursowa w składzie: Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarnyw Garwolinie Dorota Brojek, Luiza Kondej - przedstawiciel Centrum Sportu i Kulturyw Garwolinie, Małgorzata Pychner - przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, Joanna Majczyna - przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Garwolinie - Sekcji Higieny Dzieci i Młodzieży, Renata Liszewska - przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Garwolinie - Sekcji Oświaty Zdrowotneji Promocji Zdrowia, wyłoniła laureatów trzech pierwszych miejsc i dwóch wyróżnień, spośród 11 nadesłanych prac konkursowych.

Wyniki konkursu:

  • I miejsce: Maja Fierka - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie.
  • II miejsce: Albert Wachnicki - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie.
  • III miejsce: Karolina Ryło – Gminny Ośrodek Kultury w Wildze

Wyróżnienie: Dawid Walenda – Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rębkowie.

Wyróżnienie: Kacper Guzowski - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie.

         Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. Zapraszamy laureatów wraz z opiekunami do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Garwolinie ul. Kard. S. Wyszyńskiego 13 w godzinach 7.30-15.00 po odbiór dyplomów i nagród.

Pamiątkowe dyplomy i podziękowania dla uczestników i ich opiekunów przekażemy do placówek.

Wróć