Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

SERWIS KĄPIELISKOWY

Serwis kąpieliskowy to portal informacyjny o jakości wody w kąpieliskach, zawierający oznakowany na mapie Polski - wykaz wszystkich wyznaczonych uchwałami rad gmin kąpielisk https://sk.gis.gov.pl/

Czytaj więcej

Światowy Dzień Bez Tytoniu - 31 maja

Tematem Światowego Dnia Bez Tytoniu 2019 jest „Tytoń a zdrowe płuca”. Co roku, 31 maja, Światowa Organizacja Zdrowia i globalni partnerzy świętują Światowy Dzień Bez Tytoniu. Coroczna kampania jest okazją do podniesienia świadomości na temat szkodliwych i śmiertelnych skutków używania tytoniu i narażenia na dym z drugiej ręki oraz zniechęcenia do używania tytoniu w jakiejkolwiek formie.

Czytaj więcej

XXVIII Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2019

Festiwalowymi nauczycielami w promowaniu zdrowia były dzieci z przedszkoli, szkół  podstawowych i gimnazjów, które w miłej dla ucha oprawie muzycznej przekazały nam treści prozdrowotne.

Czytaj więcej

24-30.04.2019 r. Europejski Tydzień Szczepień

W dniach 24-30 kwietnia 2019 r. obchodzimy kolejną edycję Europejskiego Tygodnia Szczepień. W tym roku motywem przewodnim są hasła: Poznaj i udostępnij fakty na temat szczepień oraz Bohaterowie szczepień.

Czytaj więcej

Podsumowanie sezonu epidemicznego grypy 2018/2019 w województwie mazowieckim

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Warszawie przedstawia podsumowanie sezonu grypowego w województwie mazowieckim, zwyczajowo określane w okresie od 1 września do 31 marca następnego roku.

Czytaj więcej