Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

Zapytanie o cenę na usługę sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach PSSE w Garwolinie 18.11.2020 r.

Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach PSSE w Garwolinie o łącznej powierzchni 423,56 m2 - wariant I lub wariant II:

Wariant I
z wykorzystaniem środków czystości (tj. do mycia, czyszczenia i konserwacji powierzchni w pomieszczeniach PSSE w Garwolinie oraz sprzętu porządkowego zapewnionych przez Wykonawcę (mopy, ścierki, zestawy wiaderkowe oraz środki czystości, worki na śmieci),

Wariant II
z wykorzystaniem środków czystości (tj. do mycia, czyszczenia i konserwacji powierzchni w pomieszczeniach PSSE w Garwolinie zapewnionych przez Zamawiającego - natomiast sprzęt porządkowy zapewniony po stronie Wykonawcy. Opis przedmiotu zamówienia - zgodnie z załącznikiem nr 1 do zapytania cenowego.

Czytaj więcej

Ozdrowieńcu - oddaj osocze!

Epidemia COVID-19 trwa i liczba zachorowań niestety stale rośnie, dlatego zwracamy się do Was z apelem o pomoc. Jak wiecie, ratunkiem dla ciężko chorych jest terapia osoczem od ozdrowieńców – osób, które wyzdrowiały lub przeszły zakażenie bezobjawowo. Być może są wśród Was takie osoby i właśnie zastanawiają się, jak mogą pomóc, jak wygląda cały proces oddawania osocza i jak ono pomaga.

https://www.gov.pl/web/nck/ozdrowiencu---oddaj-osocze

Kontakt dla ozdrowieńców: 723 203 207, 691 060 504, koronawirus@rckik-warszawa.com.pl

https://www.rckik-warszawa.com.pl/potrzebne-osocze-od-os%C3%B3b,-kt%C3%B3re-wyzdrowia%C5%82y-po-przechorowaniu-covid-19-stan-30-10-2020.html

 

 

 

 

Czytaj więcej

Koronawirus: informacje i zalecenia - Kontakt

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz jakieś pytanie, sprawdź, czy wcześniej już nikt go nam nie zadał. Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania publikujemy w zakładce Pytania i Odpowiedzi. Skorzystaj z wyszukiwarki i zdobądź odpowiedź od ręki.

Czytaj więcej

Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje że:

I. W przypadku objęcia przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej osoby kwarantanną z powodu narażenia na chorobę wywołaną wirusem SARS-CoV-2, informację o tym umieszcza się w przeznaczonym do tego celu systemie teleinformatycznym. Decyzji organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej nie wydaje się.

II. Informacja o objęciu kwarantanną osoby, której ona dotyczy, może być przekazana ustnie, za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub systemów łączności, w tym przez telefon. Jest to podstawowy i skuteczny prawnie sposób nakładania kwarantanny, jednocześnie zapewniający odpowiednią szybkość postępowania w obecnych uwarunkowaniach wynikających z epidemii wirusa SARS-CoV-2.

Czytaj więcej