Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

Informacja dla osób powracających z Włoch, aktualizacja 27.02.2020 r.

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla osób powracających z północnych Włoch. W ostatnich kilku dniach na obszarze północnych Włoch (regiony Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum) obserwuje się rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Czytaj więcej

Nowa kampania społeczna pod nazwą "4U!", przygotowana przez Centrum Prewencji Terrorystycznej ABW

Celem kampanii jest przedstawienie zalecanego sposobu postępowania w przypadku wystąpienia ataku terrorystycznego "4U!" UCIEKAJ! UWAŻAJ! UKRYJ SIĘ! UDAREMNIJ ATAK!

Czytaj więcej

Zbiór zasad dobrej praktyki dla konsumentów korzystających z wody ze studni oligoceńskich (publicznie dostępnych). Kompendium dla konsumentów.

Przedstawiamy Państwu dokument stanowiący zbiór dobrych praktyk dla społeczeństwa, w szczególności osób, które  korzystają z ujęć wód oligoceńskich do picia i przygotowywania posiłków.

Czytaj więcej

Przygotowanie służb do zapewnienia bezpieczeństwa podczas ferii zimowych

10 lutego br. rozpocznie się długo wyczekiwana przerwa zimowa dla uczniów z województwa mazowieckiego. Dla służb i inspekcji z Mazowsza to okres wytężonej pracy. Przez cały okres trwającego zimowiska będą one dbać o bezpieczeństwo uczniów oraz turystów przebywających w województwie mazowieckim. Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł apeluje o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości do odpowiednich służb, które są do dyspozycji rodziców i opiekunów. Wzmożone kontrole będą przeprowadzane do 23 lutego br.

Czytaj więcej